Izstādes dalībnieki


2020 gada februārī tika sarīkota kārtējā mūsu st5udijas dalībnieku darbu izstāde. Šoreis tā notika burvīgās telpās- Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā Salaspilī. Piedalijās 32 dalībnieks. Tā nav mūsu studijas pirmā izstāde, bet ar šo iedibinām tradīciju izstādes darbu pārskatīt un publicēt mūsu blogā.
To darīšu secībā, kādā darbi izkārti ekspozīcijā.-
Kitija Caunīte

Mūsu studiju apmeklē ne pirmo gadu. Ja būtu jānorāda vecums- pusaudzis. Pēc dabas-īsta māksliniece. Ar lielisku krāsu un formu izjūtu. Cītīgi strādā pie savas patstāvības, bet pašlaik to harmoniski sabalansē ar kāri uzzināt kā visu darīt pareizi un pēc iespējas labāk. Pozitīva.
Pamatā glezno ar akrila krāsām, lai gan ir pieredze darbā arī ar guašu, akvareli, pasteli, grafīta zīmuli.


Agnese Kiršteine-

Mūsu studijas pieaugušo grupā. Izteiklti pozitīvs cilvēks ar savu garīgo dzīves pozīciju. Ļoti rūpīga pret detaļām un skaisto. Studiju apmeklē trešo gadu un ar labām sekmēm ir piedalījusies arī mūsu rīkotajos plenēros. Studijā apgūto cenšas nesavtīgi nodot citiem. Glezno pamatā ar eļļu un akrilu.
Profesionāla friziere.

Laima Himmenes Zaķe-

Studiju apmeklē jau kādus 8 gadus. Ir gleznojusi uz zīda, ar eļļu uz audekla, nu- darbojas keramikā. Bijusi mākslas vingrotāja. Tad- uzņēmēja.
Gatavs mākslinieks. Spējīga gan strādāt reālistiski, gan abstrakti. Ar savu mākslas konceptu. Ļoti pozitīva, enerģiska. Katru nākošo darbu gaidam ar interesi.
Dekoratīva. Katrs viņas darbs var būt lielisks interjera elements.

Sandra Joksta-

 Mūsu studijā strādā ne pirmo gadu. Pamatā ar eļļu un akrilu. Ļoti pozitīvs cilvēks. Pēz izglītības un profesijas- jurists.
Cilvēks ar skaidru pozīciju mākslā un savu skaidru viedokli. Darbi ļoti dekoratīvi, Pamatā reālistiski un parasti saistīti ar deabu. Tomēr viņas darbos vienmēr ir kāda viņas personiskā pievienotā vērtība. Tā allažiņ ir daba un.. vēl kas. Tas “vēl kas” vienmēr like gaidīt nākošo viņas darbu ar nepacietību.

Olga Ozernaja-

Mūsu studiju apmeklē divus gadus. Pamatā strādā ar eļļu un nupat uzsākusi apgūt akrilu.
IT speciāliste. Savos darbos pamattēma ir daba un cilvēks dabā. Reālistiska. Nupat sāk apzināties sava rokraksta specifiku un jau apliecina spējas to likt lietā. Izstādē redzamie darbi ir  šī gada plenēra darbi, kamdēl arī redzams dabas studiju uzdevums.
Atrodas ceļa sākumā, kas nozīmē  ka savs koncepts vēl tiek noskaidrots, bet lielā uzmanība pret detaļām, tehniku un gleznas koptēlu  uzrāda  lielu potenciālu.

Nikola Vingra-

Pusaudze. Mūsu studiju apmeklē vairākus gadus. Reāliste. Attīstās strauji. Ļoti spējīga māksliniece. Topošā māksliniece. Dotajā attīstības stadijā cenšas atbrīvoties no citu mākslinieku ietekmes un ir gatava patstāvīgām dabas studijām. Ļoti rūpīga pret detaļām un sevis noskaidrotuy darba kvalitāti. Ļoti atbildīga pret savu darbu. Pamatā- daba. Maklē dabā skaisto. Ir gatava jauniem uzdevumiem.

Monta Ozoloiņa-

Lai gan vēl tikai pusaudze,- mūsu studijas ilggadēja apmeklētāja. Varētu teikt, ka dzīvo ar mākslu. Ļoti spējīga topošā māksliniece. lĪdz šim dominējošā tēma bija Mangas un animē zīmējumi, kur apliecina fantastiskas spējas un pacietību izstrādājot darba detaļas. Pāris gadus redzama aizraušanās ar tālajiem austrumiem, Koreju. Tas atspoguļojas viņas darbu stilistikā, kur savijas iedomātais ar reālo tehniski augstā līmenī.
Pamatā strādā ar pasteļiem un akrilu. Ir spējīga strādāt patstāvīgi, bet  vēl nav skaidri apzināta sava rokraksta specifika. Ta sir nākamā attīstības soļa uzdevums.

Nikolajs Nevickis-

Vecākais studijas dalībnieks. Uzsāka apmeklēt studiju, kad bija 84 gadus vecs. Apmeklē jau vairākus gadus un arī izstādēs piedalās jau ne pirmo reizi. Darbi top lēni un pamatīgi. Darbos visbiežāk ir cilvēki vai dzīvnieki. Tomēr ir strādāts arī citos žanros. Ļoti inteliģents un izglītots mākslinieks.
Strādā ar eļļu un pasteli.

Tatjana prozumente-

Nikolaja Nevicka mazmeita. Ilggadēja studijas dalībnuiece. IT speciāliste. Pamatā strādā ar eļļu vai akvareli.
Glezno gan dabas skatus, gan figurālas kompozīcijas, dzīvniekus. Klasiska laba nozīmē. Pamatā viņas darbi nav estētiskas provokācijas, tomēr šajā izstādē redzams, ka ir gatava uz emocionāliem izaicinājumiem saglabājot estētisku šarmu.

Madara Grava-

Salīdzinoši ar pārējiem, Madaras stāžs mūsu studijā ir vis īslaicīgākais. Tas viņai ir tikai pirmais gads. Tomēr viņa uzrāda ļoti strauju progresu un lielu potenciālu. Ļoti ātri uztver galveno un patstāvīgi to realize. Ļoti pozitīvs un dabisks dzīves koncepts.
Strādā ar akrilu. Prioritāte- ziedi, lai gan ir sava žanra meklējumos. Gatava jebkādiem uzdevumiem. Būdama LMT darbiniece darbam ar klientiem, ir redzama viņas tieksme pozitīvi komunicēt ar skatītāju caur saviem darbiem.
Strādā ar akrilu.
Egija Ozola-

Māksliniece ar akadēmijas izglītību un mūsu studiju apmeklē jau ne pirmo gadu. Dekorējoša. Kā nekā- dizainere. Ar jau noskaidrotu vizuālu konceptu. Gatava radošiem eksperimentiem, izmantojot jaunus tehniskus paņēmienus. Darbi izaicinoši, bet pozitīvi.
Gatava strādāt ar lieliem formātiem.
Strādā ar eļļu un akrilu.

Marija Pojarkova-

Pusaudze, bet mūsu studiju apmeklē jau vairākus gadus. Ļoti uzmanīga pret detaļām un ar apbrīnojamu pacietību cenšas sakopt katru sava darba kvadrātcentimetru. Formā reālistiska. Noskaņā- romantiska. Ļoti liels mākslinieces potenciāls. Darbi nekad nav provokācijas. Ir miera un harmonijas pilni. Lai gan perfekcioniste detaļās, ir gatava improvizēt darba procesā.
Strādā ar akrilu.

Līga Dravniece-

Ļoti interesanta un savdabīga māksliniece. Ar izteikti savu skatījumu uz darba konceptu.  Darbos vienmēr ir kāds “izlasāms” sižeta zemteksts. Te redzama viņas filoloģiskā izglītīība. Jaunus darbus gaidām ar nepacietību un interesi. Tāds sava veida tīrradnis mākslā. Ja vien dzīve dotu iespēju to darīt vairāk…  Šobrīd darbi atgādina tādas kā noveles. Varbūt jāmēģina taisīt romānus?
Strādā ar eļļu.

Alla Šepetjuka-


Romantiskā reālisma pārstāve. Mūsu studiju apmeklē apmēram gadu. Strādā ar eļļas krāsām. Darbi klusi un ļoti intīmi noskaņas ziņā. Gaiši kā svecītes pie altāra. Savā ziņā- apgaroti. Jaunu soli sper tikai tad, kad esošais ir izstrādats līdz zināmai pilnībai. Bet ir gatava nākamajam solim.

Esfira Zabjalo-

Ļotispējīga topošā māksliniece. Lai gan viņas sniegums reizēm liek domāt, ka ir saniegts zināms briedums. tas nozīmē, ka viņa labi zina, ko vēlas un ko spēj un virzās uz mērķi ar apbrīnojamu neatlaidību un pacietību.
Pamatā strādā ar akvareli vai zīmuļiem.

Svetlana Cīrule-

Mūsu studiju apmeklē jau vismaz 8 gadus. Ir strādājusi ar eļļu, ar pasteļiem, tagad - ar akvareļiem. Ir sasniegusi cienijamu virtuozitāti.

Lolita Ivuškāne-

Strādā ar akvareli. Ar lielu atbildības sajūtu pret smalkām detaļām, noskaņu, formu. Studiju apmeklē samērā neilgu laiku, bet ir jau apliecinājusi savu māksliniecisko varēšanu. 
Vai var nolasīt deju skolotājas klātbūtni? Varbūt tieši šajā prasīgumā pret darba kvalitāti. Ar tādu attieksmi pret sevi un savu darbu ir sagaidāmi ļoti labi rezultāti arī turpmāk.

Inga Šlokenberga-

Strādā ar eļļu, akrilu, akvareli. Gatava eksperimentēt. Radoša. Glezno arī lielu formātu darbus.

Elīna Ortmane-

Dotajā brīdī studē fotogrāfa amatu, ko var manīt viņas darbos.  
Strādā pamatā ar akrilu vai pasteli.

Elīna Lupika-

Ļoti talantīga topoša māksliniece. Īpaši to var just viņas portretos. 
Strādā ar akrilu un pasteli. Ārkārtīgi smalka un niansēta. Īsta māksliniece pēc sava rakstura.

Kristiāns Ķerve-

Supersmalks sīkformu un detaļu zīmētājs. Ar apbrīnojamu pacietību. Dokumentāls. Galīgi nav piemērots abstrakcijai.
Grafiķis.

Everita Jēkabsone-

Vēl tikai ceļa sākumā, tomēr pilnīgi noteikti apliecinot māksliniecisku varēšanu. 
Strādā pamata ar akrilu.

Marta Liepiņa-

Dotajā brīdī izbauda un izdzīvo akvareļperiodu. Mesitarīga topošā māksliniece. Ļoti patstāvīga.
Ilglaicīga studijas apmeklētāja.

Danata Jeļisejeva-

Vēl tikai pašā ceļa sākumā. Studiju apmeklē samērā neilgu laiku, bet ir ar savu māklslinieces mērķi. Izaugsme diezgan klasiska mūsdienām- no animācijas, līdz reālismam. Ieguvusi galveno balvu Jāzepa Pīgožņa balvas konkursā jauniešiem. Nevarētu teikt, ka ir sevi noskaidrojusi vai ar savu skaidru pozīciju. Tomēr savos darbos vienmēr meklē kādu saturisku jēgu.
Strādā ar akrilu vai zīmuļiem.


Darja Moškanova-

Studiju apmeklē jau ļoti ilgi, lai gan pati ir vēl tikai pusaudzis.Ar ļoti nopietnu attieksmi pret savu darbu. Strādā ar akrilu. Reālistiska.


Comments